Najdete nás Google+

O násAbout us - Etenim

Naše práce nás prostě baví!

Jsme tak trochu puntičkáři, kteří mají rádi svoji práci. Vidět dobré výsledky a spokojené klienty je skvělá odměna. Nemusíte být IT odborníci ani marketéři, my pro vás máme kompletní servis, který vám pomůže ve vašem podnikání – od vytvoření stránek, přes SEO po PPC a sociální média.

Jsme partnerem a oporou našich klientů při tvorbě mobilních aplikací, webových stránek či mobilního webu, SEO – optimalizací webových stránek, PPC kampaní i na sociálních sítích. Zviditelnit se můžete i s prohlídkou firem Google. Pomůžeme Vám vyznat se v internetové džungli – s námi budete úspěšní.

Naše cíle

  • Sledujeme novinky a zavádíme je do praxe
  • Snažíme se vyjít vstříc a splnit cíle – odvedení kvalitní práce a spokojenost zákazníka je to nejdůležitější
  • Pomáháme všem – malým klientům i velkým firmám

Využijte našich služeb.

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku!

Etenim

Pomůžeme Vám být úspěšným obchodníkem na webu, ať máte jen informační webovou stránku nebo eshop velkých rozměrů. Nezapomínáme ani na stále se rozšiřující trh smartphonů, tudíž ani mobilní weby či mobilní aplikace nejsou překážkou.

A protože nechceme být jen další firmou z mnoha, zajímáme se o nové technologie. Naši srdeční záležitostí je technologie NFC. (tady dát link na sekci s nfc) Nás první projekt spojuje tuto technologii s touhou pomáhat druhým, slouží totiž hlavně pro občany se zrakovým postižením.

Chcete vědět víc? Podívejte se na „Služby“ nebo nás přímo kontaktuje.