Najdete nás Google+

Služby na Facebooku - Reklama, aplikace a microsite, firemní profil

Víme, že správa Facebook účtu či PPC reklam jsou náročné na čas i na znalosti. Proto je tu pro Vás Etenim. Poskytne Vám kompletní služby na sociální síti Facebook.

Mezi naše základní služby patří:

PPC reklama na Facebook

PPC kampaň na Facebooku

Tento způsob reklamy je velmi podobný PPC kampaním ve vyhledávání nebo v reklamní síti – platí se tedy za kliknutí za reklamu. (Pro šťouraly, ano, víme, že na Facebooku existuje více způsobů plateb reklam). Nespornou výhodou reklam v této sociální síti je možností přesné specifikace cílové skupiny dle různých kritérií – zájmů, lokace, věku, pohlaví atd. a tím k oslovení relevantních uživatelů Facebooku, které snadněji přeměníte v zákazníky.

Můžeme Vám kampaň nastavit a zaškolit Vás tak, aby správa o ni byla efektivní, je též možné kompletní vytvoření kampaně i její správa nebo konzultace Vaší stávající kampaně a její upravení pro správné fungování. Nebojte se nás oslovit, poradíme Vám, co je pro Vás ideální.

Chcete vědět o dalších typech PPC reklam? Podívejte se na sekci PPC reklama.

Výhody reklam na Facebooku

  • Přesné cílení reklamy – např. dle věku, bydliště, zájmů
  • Facebook je zábavné a přirozené prostředí pro uživatele
  • PPC systém zaručí, že zaplatíte jen za reklamy, na které uživatel klikne

[hr-2]

Aplikace a microsite na Facebooku

Aplikace na Facebooku slouží k „přitahnutí“ návštěvníků – ke zvýšení jejich loajality, ke zvýšení zájmu o produkt, akci nebo o značku nebo i pro zábavu (soutěž, hry) a komunikaci (zákaznická podpora). A co víc? Aplikace patří mezi nejoblíbenejší „produkt“ na Facebooku. Aplikaci si mezi sebou uživatelé rozesílají a vracejí se k ní. Vy díky ní získáte cenné kontakty a nové návštěvníky.

Microsite je speciální webová stránka, úzce zaměřená, často se používá pro propagaci nového produktu či speciální akce. Může být velmi odlišná od Vašeho webu – graficky i ovládáním. Dá se velmi dobře využít na propojení s aplikací, PPC reklamou na Facebooku či k podpoře reklamy v jiných médiích, např. v tisku. S microsite ukážete vyjímečnost produktu či akce.

Výhody aplikací a microsite

  • Navázání na speciální akci k Vánocům, Velikonocům či na vyjímečný produkt
  • Možnost odlišení od běžné nabídky a tím zvýraznění předností
  • Získání nových návštěvníků a zvyšování loajality

[hr-2]

Tvorba a správa profilu na Facebooku

Správně nastavený profil na Facebooku je naprostý základ pro fungování Vaší firmy na této sociální síti. Znáte potřebná pravidla? Víte, jaká komunikace je efektivní a přinese Vám nejen fanoušky, ale hlavně loajální a věrné zákazníky?
Mnoho firem má svůj profil založen jako osobní, a tím přichází o nové možnosti – např. sledování statistik, nemožnost propagace pomocí reklamy, ale co je nejpodstatnější, firmě na osobním profilu hrozí smazání od správců Facebooku. To hrozí i těm, kteří porušují pravidla. Mějte svůj profil nejen správně vytvořený, ale i zajímavý a lákavý pro nové návštěvníky a potencionální zákazníky.

Výhody tvorby a správy profilu

  • Získání nových fanoušků a zákazníků na nejrozšířenější sociální síti
  • Být blíž – osobnější přístup k zákazníkům
  • Zaujměte díky originální tzv. cover photo
  • Možnost propojení profilu s PPC reklamou, aplikací, microsite

Chcete reklamu, profil nebo aplikaci na Facebooku?

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku!