Najdete nás Google+

Průběh vývoje aplikace Mobilní aplikace krok za krokem

Cíle a specifikace projektu

První fáze projektu – rádi Vám pomůžeme se specifikací klíčových elementů aplikace a případně vytvoření zadávacího dokumentu.

Stanovení termínu a ceny

Na základě vytvořeného zadání, ať již vytvořeného s námi či samostatně, Vám stanovíme termín a cenovou nabídku. Ceny i termíny kalkulujeme dle skutečné náročnosti projektu.

Podepsání smlouvy

Následuje podpis smluvních podmínek, které byly vytvořeny za účelem vzájemné spokojenosti tak, aby nevznikly žádné spory či nedorozumění na ničí straně.

Detailní specifikace projektu

Každý projekt potřebuje etapní specifikaci včetně grafického návrhu. V této fázi se přesně definují funkce aplikace včetně uživatelského prostředí (GUI).

Realizace projektu

Až po odsouhlasení všech prvků detailní specifikace může dojít k samotné programátorské činnosti a vývoji Vaší Android aplikace.

Betaverze aplikace

Betaverze – neboli první testovací verze – v této chvíli budete mít první možnost podívat se na výsledek naší práce a hodnotit nás.

Schválení vytvořené aplikace

I když se u vývoje aplikace vždy držíme zadání a toho, aby vše bylo podle předem dohodnutých specifikací, může se stát ledasco. V této fází Vám dáváme možnost vyjádřit se a připomínkovat naše dílo a dohodnout se na případných úpravách.

Předání schválené aplikace

Výslednou schválenou Android aplikaci můžeme publikovat na Android Play Store buď pod naším developerským účtem, nebo Vám pomůžeme s vytvořením Vašeho účtu a publikováním aplikace.

Publikováním aplikace to nekončí

Publikováním vytvořené aplikace by neměla končit práce, právě naopak. V tuto chvíli je potřeba zapojit marketingové kanály a vytvořit strategii na propagaci aplikace. I v této činnosti jsme Vám schopni pomoci.

Chcete vědět o mobilních aplikacích více?

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku!