Najdete nás Google+

Webdesign - Tvorba webových stránek

Kvalitní webdesign vede ke skvělým webovým stránkám – ty dnes představují první seznámení Vašich potencionálních klientů a zákazníků s Vaší firmou. Společně s Vámi najdeme ten nejlepší způsob, jakým by se měla Vaše firma prezentovat a tuto ideu převedeme do reality – vytvoříme grafický návrh, přivedeme stránky k životu, navrhneme možnosti reklamy a pomůžeme s tvorbou obsahu.

Tvoříme jen kvalitní webové stránky s vysokým důrazem na přístupnost a použitelnost, originální webdesign a přívětivost pro vyhledávače – kvalitní SEO. Na rozsahu stránek nezáleží – microsite, web pro startup či pro firmu, to není problém.

Důležitým prvkem je pro nás zajištění kompletního servisu pro naše klienty, chceme pro Vás být partnerem, který Vám pomůže vybudovat takové webové stránky, díky kterým získáte nové zákazníky a klienty.

Co zahrnuje webdesign – návrh a vývoj webových stránek?

Vývoj webu obsahuje velké množství dílčích kroků, u nás mezi tyto kroky patří zejména:

 • Vytvoření grafického návrhu, případně nařezání dodaného grafického návrhu.
 • Návrh struktury webu, navigace a dalších prvků.
 • Tvorbu, správu a aktualizaci obsahu.
 • Školení práce s CMS systémem (WordPress).
 • Sledování statistik návstěvnosti a úprava pro lepší výsledky.
 • Poradenství s dalším vývojem webu.
 • Poradenství s marketingovou činností – PPC kampaně, Facebook, Foursquare a další.

Co pomůže Vašemu webu být lepší?

Aby Vaše webové stránky dokázaly přivést a zaujmout vhodné zákazníky či klienty, je potřeba, aby splňovaly některá základní kritéria. Samozřejmě, že vždy lze přivést zákazníky přes PPC reklamu, avšak to by nikdy neměl být primární zdroj návštěvníků – ten by se měl rekrutovat z hledání, sociálních sítí či osobního doporučení.

 • Kvalitní obsah – čím dál důležitější kritérium úspěšného webu. Obsah Vašebu webu by měl být co nejzajímavější pro návštěvníky.
 • Použitelný a přístupný webdesign – design Vašeho webu musí podporovat jak Váš brand, tak i obsah – důležitá je také přehledná navigace.
 • Optimalizace pro vyhledávače – internetové vyhledávače (hlavně Google a Seznam) budou přivádět většinu Vašich návštěvníků – proto musí být stránky správně vytvořené z hlediska SEO.
 • Silná výzva k akci – zapomenout se nesmí ani na výraznou výzvu k akci – kontakt, nákup a podobně.

Postup vývoje webu

Vzhledem k tomu, že vývoj webu představuje složitější akci, kterou je potřeba naplánovat, rozdělujeme vývoj webu do těchto bodů:

 1. Analýza Vašich potřeb
 2. Návrh řešení
 3. Tvorba webu
 4. Nasazení webu
 5. Dlouhodobá spolupráce

Proč si nechat vytvořit web od nás?

V dnešní době existuje velké množství různých agentur, firem a jednotlivců, kteří jsou schopni vytvořit webové stránky – někteří lépe, někteří hůře, levněji či dráže.

My se Vám snažíme nabídnout jinou alternativu – agenturu, která se stará jak o plánování, vývoj stránek, tak i o péči po spuštění webu. Chceme, aby Váš web byl zajímavý, prosperující a přiváděl Vám nové klienty.

Věřte, že Váš byznys si zaslouží kvalitní prezentaci na webu.

Chcete kvalitní webové stránky?

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku!